Fotografie z V. ročníku Nočního IPA pochodu a VIII. ročníku IPA pochodu

Dne 25. června 2022 jsme na web doplnili fotografie z V. ročníku Nočního IPA pochodu a VIII. ročníku IPA pochodu.

Účastníkům nabízíme, že pokud budou chtít některou ze zde zveřejněných fotografií zaslat ve větším rozlišení, tak bude stačit zaslat z jejich registračního e-mailu žádost na adresu admin@ipacz.cz, ve které bude uvedené označení vybraných fotografií (označení fotografie se Vám např. zobrazí v levém dolním rohu prohlížeče, když při prohlížení zvětšených fotografií najedete kurzorem myši na View full size …).

Tato možnost je časově omezena do 31. srpna 2022 a dále je omezena na maximálně 15 fotografií na jeden e-mail použitý k registraci na IPA pochody v roce 2022.

V případě, že budete chtít stáhnout z našich webových stránek fotografie s Vaší osobou, napište nám na e-mail admin@ipacz.cz, fotografie bude poté na základě Vaší žádosti stažena.

Pro úplnost ještě uvádíme, že valnou většinu zveřejněných fotografií nafotil Martin Kubát a Lenka Chovancová. Fotografie z jeskyní nafotila Adéla Žákovská a Tereza Fojtíková.

Chcete-li zveřejnit Vaše fotografie z letošních IPA pochodů na našem webu, tak nám zašlete odkaz ke stažení fotografií na e-mail admin@ipacz.cz včetně jména / přezdívky, kterou chcete mít uvedenou u svých fotek. 🙂

Fotografie z V. ročníku Nočního IPA pochodu a VIII. ročníku IPA pochodu najdete v odkazu Foto – 2022 – V. ročník Nočního IPA pochodu a VIII. ročník IPA pochodu.