Nabídky

Trička s logem IPA pochodu

Pro účastníky IPA pochodů byla ve spolupráci s firmou MAKA-DESIGN připravena nabídka triček s logem IPA pochodu. Máte na výběr z pánských a dámských triček rúzných barev. Přehled barev naleznete v katalogu níže (SOL’S tričko pánské, SOL’S tričko dámské).

Výběr barvy si vždy upřesněte s firmou MAKA-DESIGN, protože se může stát, že nějaká velikost nebude zrovna k dispozici v dané barvě.

Cena trička je 390,- Kč/kus.

Objednávku můžete provést prostřednictvím e-mailu zaslaném na adresu m.francova@maka-design.cz (do předmětu e-mailu uvádějte pro přehlednost IPA pochod), případně přes telefonní číslo +420 776 619 833, poté ji uhraďte na účet firmy MAKA-DESIGN a následně si ji můžete bezplatně vyzvednout na startu IPA pochodů.

Číslo účtu pro platbu spolu s variabilním symbolem vám bude zaslán po vytvoření objednávky z firmy MAKA-DESIGN.

Abyste si mohli objednávky vyzvednout na letošních IPA pochodech, tak objednávku musíte provést nejpozději do 5. června 2023.

SOL’S tričko pánské SOL’S tričko dámské

Nášivky s logem IPA pochodu

Firma Urban nabízí účastníkům IPA pochodů nášivky a další propagační materiály s logem IPA pochodu. Tyto předměty budou k zakoupení v místě startu IPA pochodu, s největší pravděpodobností bude prodejní stánek v místě pouze v době konání denního IPA pochodu.

Nabídka je k dispozici na webových stránkách eshopu ipapochod.reklamni-nasivky.cz, v případě dalších dotazů se obracejte na e-mailovou adresu ipapochod@reklamni-nasivky.cz.