Napsali o nás – 2015

Pro vkládání svých návrhů a poznatků k I.ročníku IPA pochodu využijte prosím kontaktní formulář ve spodní části stránky Napsali o nás nebo nám napište Vaši zprávu na e-mail IPApochod@seznam.cz.


Radim (zdroj – kontaktní formulář):
Dobrý den, předem bych Vás rád pochválil za skvěle zorganizovaný IPA pochod 2015. Myslím si,že Váš IPA pochod, patřil v rámci pochodů za rok 2015 mezi jeden z nejlepších. Ráb bych měl na Vás otázku, zda neuvažujete pro budoucí pochody mít další typ registrace – doprovod s diplomem, pro účastníky, kteří mají zájem jen o pamětní diplom. Jako partnerské pochody pod logem VOJCHOD.
Já osobně se již těším na Váš IPA pochod 2016, kde již jsem registrován.
Děkuji Z.

Děkujeme za Vaši pochvalu, které si velice vážíme.
K vašemu podnětu: V loňském roce jsme registrovaným dětským doprovodům vydávali pamětní listy IPA pochodu a sladký balíček zdarma a bez avíza předem. Rádi pro účastníky připravujeme překvapení a tak ani letos nebudeme o všem informovat předem 🙂 . S pamětním listem pro dospělé doprovody se nepočítalo. Pokusíme se letos Váš podnět vyřešit, ale nic slíbit nemůžeme.
Příští rok, kdy budeme organizovat III. „zlatý“ ročník IPA pochodu pamětní listy pro doprovody určitě zrealizujeme.
Ještě jednou děkujeme za Vaší přízeň a dobrý podnět 🙂

Hranické televizní zpravodajství – 23. června 2015 (zdroj – Youtube kanál Města Hranice):
Čas reportáže od 7:33 do 9:18 minut.

Kliknutím na odkaz spustíte video v čase 7:33 min, kdy začíná zmíněná reportáž.

Stovky policistů vyrazí z Hranic na turistický pochod (zdroj – hranicky.denik.cz 9.6.2015):
Už nyní se přihlásilo podle slov Pavla Chlápka, člena předsednictva IPA sekce ČR, 500 účastníků odhodlaných zdolat 14 nebo 27 kilometrů.
„Jde o lidi nejen z řad IPA sekce ČR, ale i ze zahraničních sekcí, příslušníky ozbrojených sborů a rodinných příslušníků a sympatizující veřejnosti. Délka trasy bude záležet na věku účastníka,“ upřesnil.
Inspiraci k akci našli policisté u vojenských pochodů.

Kliknutím na hranicky.denik.cz zobrazíte celý článek.

I. P. (zdroj – e-mail):
Dobrý den,
ráda bych Vám, jako žákyně prvního ročníku Vojenské střední školy a VOŠ Ministerstva obrany, chtěla poděkovat za velice povedený a dobře organizovaný pochod. Byla jsem spokojená jak už co se trasy týče, ale nejvíce děkuji za dobrou atmosféru, která byla způsobena zejména příjemnými, usmívajícími se organizátory celé akce. Příští ročník IPA pochodu si určitě nenechám ujít. 🙂
Hezký den, P..

Děkujeme Vám za milou pochvalu a těšíme se, že se příští rok opět v Hranicích uvidíme. 🙂

P. Ch. (zdroj – Facebook):
Dobře myšlená a dobře zorganizovaná akce. Jen mě mrzí, že platící lidé na pochodu potili krev, aby za několik stovek dostali medaili s certifikátem a plukovníci z ředitelství policie ji dostali zdarma a bez pochodování.

Děkujeme za Váš názor. „Plukovnicí z ředitelství“ byli námi – pořadateli pozváni a pamětní odznak IPA pochodu jim byl předán. Pozvaných a vážených hostů bylo mimochodem více. Jednalo se o VIP, bez jejichž podpory by I. ročník a připravovaný II. ročník neměl z našeho pohledu zdařilou logistiku a zajištění. V případě, že chcete podrobnější odpověď, tak nás neváhejte kontaktovat.

V. B. (zdroj – komentář ze stránek IPA pochodu):
Zdravím všechny,
chci jen poděkovat za skvělou akci, která byla zvládnuta na jedničku. Jen je škoda, že se nás zúčastnilo tak málo sobotního večerního posezení, které bylo taktéž super :-). Ještě jednou všem VELIKÉ díky a těšíme se za rok :-).
Václav a Veronika B. Chomutov

Děkujeme, příští rok se na Vás budeme těšit.

M. B. (zdroj – e-mail):
Přeji pěkný den,
rád bych Vám touto cestou poděkoval za Vámi pořádanou akci, která se vydařila na jedničku. Budu se těšit na další ročník i se svoji rodinou 🙂

Děkujeme Vám a těšíme se, že se za rok v Hranicích zase potkáme. 🙂

Josef Franc – IPA 223 Prostějov (zdroj – kontaktní formulář):
Přátelé, kamarádi z IPA Hranice – za naši „pochodovou jednotku“ IPA Prostějov, která je pravidelným účastníkem mnoha pochodů, vám musím složit hold za opravdu perfektní organizaci I. IPA pochodu v ČR. Dokážu si zhruba představit to ohromné množství organizačních úkolů, které jste museli při přípravě tohoto pochodu zajistit ke zdárnému průběhu této akce. V každém případě jste kvalitu pochodů, organizovaných pod značkou VOJCHOD dodrželi a IPA ČR jste udělali čest. Chci vám ještě tlumočit vysoké uznání a poděkování našich kolegů a přátel z IPA sekce Srbska, regionu Prijepolje, jejichž výprava třinácti policistů a představitelů radnice města Prijepolje se s námi zúčastnila pochodu. Nádherná medaile jim prý bude připomínat nádherně strávený pobyt u českých přátel.

Děkujeme za slova uznání od sesterské územní skupiny IPA a jsme rádi, že se Vám a kolegům ze Srbska akce líbila. A zároveň doufáme, že se alespoň s Vámi, jakožto kolegy z Prostějova, uvidíme i na druhém ročníku pochodu.

P. G. (zdroj – e-mail):
Ahoj Marku, jen reaguju na dnešní pochod, byla to šupa, příští rok s náma počítej zase 🙂
pozdrav organizační team a vyřiď mé díky
pprap. P. G., psovod SZKČ Ostrava

Děkujeme, organizační tým byl pozdravem 🙂 , jsme rádi, že se Vám a pesanovi I. ročník pochodu líbil a těšíme se, že se příští rok v Hranicích zase potkáme.

J. B. No. 004 (zdroj – kontaktní formulář):
Hello guys! At first let me thank you for a such great event!
It was definitely an exciting march with the extraordinary visible effort from your side. Organization itself was brilliant, everything smooth and professional as well as people responsible & involved. Selected route of 30 km was mostly under trees, overwhelmed by amazing nature and providing beautiful views along the hilly paths with even one checkpoint inside a castle! Simply WOW!
Only one concern regarding the weather. Next time please, try to arrange less than 32°C !!! 🙂
Hope to see you again next year!!!
Best Wishes,
Josef

Děkujeme za krásný anglický pochvalný komentář. Děkujeme ještě jednou za pomoc při překladu zkrácených propozic a dalších věcí spojených s pochodem do anglického jazyka, se kterými jste nám ochotně pomáhal. Také jsme rádi, že se Vám pochod líbil a rovněž doufáme, že se uvidíme i příští rok. Na počasí zkusíme ještě zapracovat. 🙂

L. K. (zdroj – komentář ze stránek IPA pochodu):
Dobrý den,
děkuji za krásný pochod. Perfektní organizace a krásná trasa. Už se s bratrem těšíme na další ročník.
P.S. Bude možno ještě zakoupit stužku s miniaturou navíc? Když jsme dorazili do cíle, tak už nebyly.

Dobrý den, děkuji Vám jménem organizátorů za pochvalu, zároveň rádi slyšíme, že se těšíte na druhý ročník. 🙂 Vzhledem k tomu, že jsme pořádali první ročník a nebyli jsme si jisti, jak moc velký zájem bude o stužky s miniaturou navíc, tak jsme jich nechali vyrobit omezený počet kusů (100 kusů). Vzhledem k dotazům, které nám jsou zasílány od více účastníků pochodu, zvažujeme, že u druhého ročníku pochodu bude možnost objednat si přímo v registraci stužku s miniaturou navíc. Dále také zvažujeme, že při registraci na II. ročník budou mít účastníci možnost objednat si stužku navíc i z I. ročníku IPA pochodu, tak abychom uspokojili ty, na které se v letošním roce nedostalo – zde by jsme samozřejmě u zájemců museli ověřovat, zda-li se daného ročníku skutečně zúčastnili.

Roman (zdroj – komentář ze stránek IPA pochodu):
Dobrý den,
byl to náš třetí pochod a podle našeho názoru nejlépe značená trasa. Potěšily balíčky s občerstvením, být bez vody v tom počasí, tak cestou uhyneme, i když jsme měli samozřejmě i vlastní, ale moc to potěšilo. Díky špatně zvolenému oděvu mám opruzeninu přes půl stehna, že jsem sotva dolezl, ale to je jen moje chyba. Alespoň si té medaile budu vážit o to víc a hned tak nezapomenu :).
Děkujeme a třeba zas příště.
Roman a Hanka

Děkujeme za pochvalu, náš traťový komisař se musí tetelit blahem. Doufáme, že díky opruzenině na nás nezanevřete a uvidíme se i na II. ročníku IPA pochodu. 🙂

Milan V. (zdroj – komentář ze stránek IPA pochodu):
Zajištění pochodu super, zajištěné počasí super (až moc :)) No a už se těšíme na 2. ročník. Takže děkujeme všem pořadatelům na startu i na trase, přátelům, kamarádům a známým i neznámým za příjemný doprovod po trase a všem přejeme, aby je nohy přestaly bolet co nejdříve. Ahoj Milan a Pavla

Děkujeme za pochvalu a příští rok na viděnou.

M. Č. (zdroj – komentář ze stránek IPA pochodu):
Také naše parta turisticky založených policejních veteránů a jejich rodinných příslušníků z Pardubického kraje se připojuje s velkým poděkováním za přátelské jednání pořadatelů a celkově skvělou organizaci. Trošku nás sice zarazilo, že parkování v objektu kasáren nikdo nekontroloval a bylo to ponecháno na zodpovědnosti přihlášených, ale i tak – oba palce nahoru. Rádi opět přijedeme. Přejeme mnoho sil do organizování dalšího ročníku.

Děkuji Vám jménem všech pořadatelů za Vaše pochvalná slova. Máme-li se vyjádřit k parkování v areálu kasáren, tak naší povinností bylo splnit podmínky AČR, kdy jsme museli dodat v termínu seznam RZ vozidel a řidičů s daty. Víme, že tento seznam byl bezpečnostně prověřován. Není nám známo, proč na bráně nebyl dozorčí, na druhou stranu oceňujeme vloženou důvěru, jelikož každá kontrola vozidla a dokladů najíždějících aut by blokovala přilehlou křižovatku. Pokud si budete přát, předáme Váš podnět příslušným orgánům AČR.

Vítek Š. (zdroj – komentář ze stránek IPA pochodu):
Dobrý den,
na pochodu byly se mnou poprvé děti, které i přes někdy náročnější trať, kdy se musely přelézat stromy, jít po úzké cestičce plné kořenů, přidržovat se stromů vše zvládly a jejich spokojenost vyřizuji. A tuto náročnost vítám, i když jsem sám měl u tohoto pochodu pár „krizovek“ z důvodu zdravotní indispozice. Byly překvapeny, že jim jako 13 – letým, po ukončení pochodu, při předání ocenění byla podána ruka a bylo jim popřáno k zdárnému ukončení pochodu. Věřte, jako otec to dovedu ocenit, sám jsem se zúčastnil již mnoha podobných akcí a není to samozřejmostí.
Sám za sebe – trať (účastnili jsme se té kratší) byla velmi dobře značena, nebylo kde zabloudit. Lidé na obou kontrolních stanovištích zdravili jako první, byli příjemní, trpěliví i při řadách, které vznikly. Organizační činnost, kterou jsem zaznamenal, byla v pořádku. Děkujeme za balíčky s občerstvením před pochodem.
Jste všichni profesionálové na svém místě a já chci velmi rád vyjádřit poděkování všem, kdo tento I. ročníku IPA pochodu připravili, organizovali a podíleli se na něm. Děkuji.
Rádi, bude-li to možné, se zúčastníme II. ročníku.
Děkuji. Vítek Š.
P. S. Jen jeden malý, technický, nechci to nazvat problém – modré tašky se sladkostmi, propagačními materiály, které děti obdržely a za které taky moc děkujeme, se během chvilky rozlepily ve sváru u dna a oběma dětem v různém časovém intervalu vše vypadlo na zem. Měl jsem doma náhradní krabičku na medaili, takže vyřešeno. V.

Děkuji Vám jménem členů IPA Hranice za pochvalný komentář, určitě to potěší všechny, co se podíleli na organizaci pochodu a dodá jim to chuť k práci na dalším ročníku pochodu. Rovněž děkuji, že jste nás upozornil na problém s modrými taškami, za to se Vám jménem organizátorů omlouvám, budeme to muset řešit s dodavatelem tašek. Budeme rádi, pokud se uvidíme i na II. ročníku IPA pochodu.

J. (zdroj – kontaktní formulář):
Prosíme o jediné, příště, až budete smlouvat se sv.Petrem, ideálních 22 stupňů bez deště…. Jinak velice kvalitně a zajímavě vybraná trasa, nejen přírodou, ale i trocha kultury a historie, organizačně vše velice dobře uspořádáno. Zajištění vody na CP byl vynikající nápad, který určitě chránil zdraví účastníků. Děkujeme organizátorům, že nás vedli po vrstevnicích a ne z kopce a do kopce. Pro příští ročník, pokud bude více variant tras, naše starší kostičky uvítají nějakou okolo 20 km. Báječný nápad – balíček na cestu, který není obvyklý na jiných akcích, byl dobře zkombinován, ale byl by ještě dokonalejší, kdyby se vydával někde v polovině trasy. Nápad s tombolou v cíli byl originální a vtipný. Díky i za to, že mezi účastníky byli lidé, kteří dokázali rychle a kompetentně pomoci.

Sv. Petr nás podfoukl, na začátku týdne nám prostřednictvím televizních rosniček sliboval o 10 stupňů méně, pak se to nějak zvrtlo. 🙂 S délkou tratě se pokusíme na Vás při návrzích myslet. Děkujeme za pozitivní slova i návrhy na zlepšení. Jménem organizačního týmu Vám děkuji a těším se, že Vás uvidíme i na dalším ročníku.

Drak (zdroj – kontaktní formulář):
Zdravim celý tým, chci poděkovat za velice solidní pochod, trasa byla super, svítilko slunilo jak šílený :-), a trasa byla velice dobře značená. Jediné co mě mrzelo, že když jsme přijeli po 22. hodině v pátek tak byl trochu problém najít nějaký kemp. Nejsem z těch a možná nás bude i víc, který by trávil noc na hotelu. Možná by nebylo od věci na příští ročník nějaký stánek a posezení jako to bylo po pochodu. Jinak díky Drak

Děkujeme za podnětný nápad, při II. ročníku se budeme snažit myslet i na milovníky kempingu. 😉

M. B. (zdroj – e-mail):
… Ještě jednou gratuluji k vydařené akci, za mě osobně bylo vše super. …

Děkujeme, jsme rádi, že se Vám I. ročník líbil a doufáme, že se příští rok opět uvidíme.

P. U. (zdroj – e-mail):
Dobrý den. Děkuji vám tímto za celou naši partu za včerejší krásné zážitky z pochodu. Počasí vyšlo, trať byla SUPROVĚ značená, medaile nádherná a celá organizace taky perfektní. Již se těšíme k vám na druhý ročník.

Za organizační tým Vám děkuji a příští rok se těšíme na opětovnou návštěvu.

M. Š. IPA Karlovy Vary (zdroj – komentář ze stránek IPA pochodu):
Ahoj v Hranicích,
teď jsme dorazili k nám na západ a první naše činnost po příjezdu je, že Vám všem musíme napsat a neskutečně poděkovat a to úplně za vše. Bylo to naprosto perfektně zajištěno bez jakékoliv kaňky na kráse. Za mě a další kolegy velké díky a na shledanou příští rok!
2x Martin, Vlasta, Petr, Vilda a Honza

Jménem organizačního týmu děkuji a budeme se těšit na příští rok.

L. M. (zdroj – e-mail):
IPA pochod 2015 vo fotogalérii http://lacom.rajce.idnes.cz/IPA_pochod_2015
… Územná skupina IPA 206 Hranice pod záštitou prezidenta IPA – sekce České republiky pripravila veľmi dobre zorganizovaný a zabezpečený 1. IPA pochod v krásnom prírodnom prostredí okolia mesta Hranice. Účastníci podujatia z Územnej úradovne IPA Prešov – Slovenská republika touto cestou ďakujeme kolegom a želáme im zároveň veľa zdravia a osobných a pracovných úspechov v nasledujúcom období!
So srdečným pozdravom
L. M.

Děkujeme Vám nejen za fotografie a doufáme, že se příští rok zase uvidíme.

J. L. (zdroj – kontaktní formulář):
Krásny pochod. Chlapi, nastavili ste si latku už v prvom ročníku veľmi vysoko.
Ale po poriadku:
Ubytovanie: Koho napadlo, Hotel Cementář, to bolo dobre. Ako hovorí Ander z Košíc:“Desiatnika tomu človeku!“ 🙂 🙂 🙂
Večera a bowling: „Ďalšieho desiatnika tomu človeku!“ To ste mali dobrý nápad. Nepamätám, kedy som sa tak zahral, zabavil pred nejakým podobným podujatím a nemyslím len bowling.
Trasa: Pekne lesom, v chládku, v tieni, okolo hradu. Ďalší dobrý nápad a dotyčnému tiež desiatnika. 🙂
Vecné ceny: Aj tomu desiatnika, čo toto vymyslel. 🙂 Ale ako som povedal niekde v strede pochodu, že nebudem ja hasiaci prístroj vlakom domov ťahať, tak som ani nič nevyhral. Z pekla šťastie nemávam a také normálne, ako vždy, bolo ešte málo unavené a nesadlo. 🙂
Mám však jednu otázku: Kto objednával počasie??? Mráčiky sú až dnes, v nedeľu. Ako to? 🙂 🙂 🙂

Děkujeme Vám za komplexní zhodnocení celého pochodu, k otázce počasí nemáme kompetenci se vyjadřovat. 🙂

R. B. (zdroj – komentář ze stránek IPA pochodu):
Děkuji organizátorům za přípravu a realizaci cele akce. Konkrétně nelze jmenovitě nevyzdvihnout profesionální organizaci pátečního bowlingu s přátelským uvítáním, vlastní zajištění pochodu včetně balíčku s jídlem a vody na trase, a závěrečné afterparty. Oceňuji přátelskou atmosféru a už se těším na další ročník.

Za organizační tým Vám děkuji a doufám, že se příští rok opět potkáme.

L. P. (zdroj – Facebook):
Skvěle připraveno, počasí jak na objednávku a noví přátelé. Již nyní se těším na další ročník. S úctou k pořadatelům děkuji za fantastický zážitek.

Organizační tým děkuje a taktéž se těší na další ročník.

L. P. (zdroj – Facebook):
Skvělá organizace, úžasná trasa, nádherná medaile a celkový dojem maximálně pozitivní! (y) Kladenští Dřinaři se těší na další ročník, moc děkujeme! 😉

Organizační tým děkuje a posílá pozdravy do Kladna. 🙂