Registrační formulář

Mimořádná registrace byla ukončena.


Odesláním registračního formuláře potvrzujete, že souhlasíte s podmínkami registrace pro IV. ročník Nočního IPA pochodu a VII. ročník IPA pochodu a propozicemi pro IV. ročník Nočního IPA pochodu a VII. ročník IPA pochodu.

IV. ročník Nočního IPA pochodu

Registrace bez stravy / Registrace se stravou (porce guláše s přílohou za 50,- Kč)

  • 500,- Kč / 550,- Kč – registrace do 30.4.2021
  • 600,- Kč / 650,- Kč – registrace od 1.5.2021

Registrační formulář (IV. ročník Nočního IPA pochodu)

VII. ročník IPA pochodu

Registrace bez stravy / Registrace se stravou (porce steaku s přílohou za 70,- Kč)

  • 500,- Kč / 570,- Kč – registrace do 30.4.2021
  • 600,- Kč / 670,- Kč – registrace od 1.5.2021

Registrační formulář (VII. ročník IPA pochodu)

V případě, že se registrujete přes prohlížeč v mobilním telefonu, tak prosím, po skončení registrace/registrací zavřete otevřené okno webového prohlížeče. Jinak bohužel občas dochází k nechtěné další registraci – to když kliknete v daném okně na tlačítko zpět a zaktualizujete stránku. Přidělává nám to zbytečnou práci s rušením nadbytečných registrací, děkujeme za pochopení.
Pokud se Vám podaří udělat druhou nechtěnou registraci, napište nám na e-mail admin@ipacz.cz a sdělte nám, kterou registraci si chcete ponechat a kterou chcete zrušit, děkujeme.

Pokud se Vám nedaří provést registraci, napište nám zprávu na e-mail admin@ipacz.cz. Ozveme se Vám a problém spolu vyřešíme.

V případě, že Vám nedorazí registrační e-mail do 15 min po provedení registrace, tak nejprve zkontrolujte Spam nebo Spamový koš ve Vaší e-mailové schránce. Je možné, že registrační e-mail skončil zrovna tam. Pokud jej přece jen nenajdete, neváhejte nám napsat na e-mail admin@ipacz.cz.