Registrace na III. ročník Nočního IPA pochodu

Na webové stránky jsme umístili Podmínky registrace a Propozice pochodu pro III. ročník Nočního IPA pochodu. Registrace na III. ročník Nočního IPA pochodu bude spuštěna 14.8.2019 v 18:00 hodin.

Při vyplňování registračního formuláře, zvláště pak svého jména, příjmení, hodnosti a titulů, buďte pozorní. To, co si do registračního formuláře napíšete, necháváme tisknout na certifikát.

Stále se ale stává, že nás po předání certifikátů oslovují účastníci, kteří mají certifikát vystavený např. na jméno „desatnik Petr Novak“, ač jsou „desátník Petr Novák“. Z tohoto důvodu Vám zasíláme v automatickém registračním e-mailu veškeré Vaše registrační údaje, aby jste si tyto údaje zkontrolovali.

Pro dnešní ročník jsme připravili pro účastníky možnost uhradit řádné startovné přes fakturu pro FKSP. V registračním formuláři si účastník zvolí způsob platby vystavením faktury pro FKSP a do poznámky uvede fakturační údaje, které bude požadovat uvést na fakturu. Pro případné dotazy k platbě přes FKSP se obracejte na Mgr. Karla Ročňáka přes e-mail k.roc@seznam.cz.

Tato možnost je časově omezena pouze pro registrace do 15.9.2020, aby jsme měli jistotu, že dojde ze strany Vašeho zaměstnavatele k proplacení faktury před startem III. ročníku IPA pochodu. Tímto zároveň prosíme všechny účastníky, kteří si vyberou způsob této platby, aby žádost o proplacení z FKSP (+ námi vystavenou fakturu) podali včas u svého zaměstnavatele.

Další novinkou oproti předchozímu ročníku Nočního IPA pochodu je průběžný start v čase 21:00 – 23:00 hod., to abychom zamezili kumulaci velkého počtu osob v místě startu.

Děkujeme za Váš zájem o Noční IPA pochod a těšíme se na viděnou na jeho startu v pátek 20. listopadu 2020.

Váš organizační tým IPA pochodu