Fotografie z VI. ročníku IPA pochodu

Dne 5. července 2020 jsme na web doplnili fotografie z VI. ročníku IPA pochodu, za pozdní upload se omlouváme, ale bohužel se sešlo dohromady několik událostí, které znemožnily rychlejší zpracování fotografií.

Účastníkům nabízíme, že pokud budou chtít některou ze zde zveřejněných fotografií zaslat ve větším rozlišení, tak bude stačit zaslat z jejich registračního e-mailu žádost na adresu admin@ipacz.cz, ve které bude uvedené označení vybraných fotografií (označení fotografie se Vám např. zobrazí v levém dolním rohu prohlížeče, když při prohlížení zvětšených fotografií najedete kurzorem myši na View full size …).

Tato možnost je časově omezena do 31. srpna 2020 a dále je omezena na maximálně 15 fotografií na jeden e-mail použitý k registraci na VI. ročník IPA pochodu.

V případě, že budete chtít stáhnout z našich webových stránek fotografie s Vaší osobou, napište nám na e-mail admin@ipacz.cz, fotografie bude poté na základě Vaší žádosti stažena.

Pro úplnost ještě uvádíme, že valnou většinu zveřejněných fotografií nafotila Petra Garliková a Eliška Lehká, které s tímto nelehkým úkolem vypomáhali Michal Glaser, Honza Rušar a Lenka Zápotocká.

Fotografie nám zaslal i Josef Franc z územní skupiny IPA Prostějov či Wolfgang Bauer z IPA Korneuburg – Hollabrunn v Rakousku, záznam trasy s pomocí aplikace Relive nám poslal účastník Zdeněk, fotografie a záznam trasy naleznete ve spodní části stránky. Děkujeme ještě jednou za jejich spolupráci. 🙂

Fotografie z VI. ročníku IPA pochodu najdete v odkazu Foto – 2020 – VI. ročník IPA pochodu.