Fotografie ze IV. ročníku Nočního IPA pochodu a VII. ročníku IPA pochodu

Dne 23. června 2021 jsme na web doplnili fotografie ze IV. ročníku Nočního IPA pochodu a VII. ročníku IPA pochodu.

Účastníkům nabízíme, že pokud budou chtít některou ze zde zveřejněných fotografií zaslat ve větším rozlišení, tak bude stačit zaslat z jejich registračního e-mailu žádost na adresu admin@ipacz.cz, ve které bude uvedené označení vybraných fotografií (označení fotografie se Vám např. zobrazí v levém dolním rohu prohlížeče, když při prohlížení zvětšených fotografií najedete kurzorem myši na View full size …).

Tato možnost je časově omezena do 31. srpna 2021 a dále je omezena na maximálně 15 fotografií na jeden e-mail použitý k registraci na IPA pochody v roce 2021.

V případě, že budete chtít stáhnout z našich webových stránek fotografie s Vaší osobou, napište nám na e-mail admin@ipacz.cz, fotografie bude poté na základě Vaší žádosti stažena.

Pro úplnost ještě uvádíme, že valnou většinu zveřejněných fotografií nafotila Petra Garliková.

Fotografie nám zaslal i Josef Franc z územní skupiny IPA Prostějov a Pavel Krahulec, jejich fotografie naleznete ve spodní části stránky. Děkujeme ještě jednou za jejich spolupráci. 🙂

Fotografie ze IV. ročníku Nočního IPA pochodu a VII. ročníku IPA pochodu najdete v odkazu Foto – 2021 – IV. ročník Nočního IPA pochodu a VII. ročník IPA pochodu.