Registrace na IV. ročník Nočního IPA pochodu a VII. ročník IPA pochodu

Na webové stránky jsme umístili Podmínky registrace a Propozice pochodu pro IV. ročník Nočního IPA pochodu a VII. ročník IPA pochodu. Registrace na oba IPA pochody bude spuštěna 1.2.2021 v 18:00 hodin.

Před svou registrací si prosím přečtěte Podmínky registrace i Propozice – najdete v nich odpovědi na většinu otázek ohledně organizace IPA pochodů (jako možnost společné platby startovného za oba pochody a skupiny osob, možnosti bezplatného doprovodu, do kdy je možné registraci zrušit, do kdy je možné registraci převést, organizační pokyny a omezení atd.)

Při vyplňování registračního formuláře, zvláště pak svého jména, příjmení, hodnosti a titulů, buďte pozorní. To, co si do registračního formuláře napíšete, necháváme tisknout na certifikát.

Stále se ale stává, že nás po předání certifikátů oslovují účastníci, kteří mají certifikát vystavený např. na jméno „desatnik Petr Novak“, ač jsou „desátník Petr Novák“. Z tohoto důvodu Vám zasíláme v automatickém registračním e-mailu veškeré Vaše registrační údaje, aby jste si tyto údaje zkontrolovali.

Dále prosím berte v potaz, že tiskové pole certifikátu pro Vaše jméno je omezené a texty nad 30 znaků musíme z tiskových důvodů zkracovat.

Novinkou u letošních IPA pochodů je snížení ceny startovného a možnost si objednat přes registrační formulář závazně teplou stravu, kterou si můžete uhradit spolu s platbou startovného. Mimo to každý registrovaný účastník obdrží před startem obvyklý balíček s občerstvením a balenou vodu.

I letos jsme připravili pro účastníky možnost uhradit startovné přes fakturu pro FKSP. V registračním formuláři si účastník zvolí způsob platby vystavením faktury pro FKSP a do poznámky uvede fakturační údaje, které bude požadovat uvést na fakturu. Pro případné dotazy k platbě přes FKSP se obracejte na Mgr. Karla Ročňáka přes e-mail k.roc@seznam.cz.

Tato možnost je časově omezena pouze pro registrace do 15.4.2021, aby jsme měli jistotu, že dojde ze strany Vašeho zaměstnavatele k proplacení faktury před startem IPA pochodů. Tímto zároveň prosíme všechny účastníky, kteří si vyberou způsob této platby, aby žádost o proplacení z FKSP (+ námi vystavenou fakturu) podali včas u svého zaměstnavatele.

Děkujeme za Váš zájem o IPA pochody a těšíme se na viděnou na jejich startu 11.6.2021 a 12.6.2021.

Váš organizační tým IPA pochodu