Zrušení III. ročníku Nočního IPA pochodu

Vážení přátelé, kamarádi, pochodníci,

dovolte abychom Vám oznámili, že vzhledem k situaci s Covid-19, jsme nuceni tento III. ročník Nočního IPA pochodu zrušit.

Přesto jsme připraveni všem registrovaným účastníkům, kteří jsou již zaregistrovaní a nebo se zaregistrují do 10.11.2020 a budou mít uhrazené startovné ve výši 550,- Kč do 20.11.2020, poslat na naše náklady ocenění pro tento ročník. Jedinou podmínkou je, že Vás žádáme o zaslání Vaší adresy a Vám přiděleného startovního čísla, na kterou máme ocenění poslat.

Prosíme o zaslání těchto údajů do 10.12.2020, abychom mohli ocenění odeslat co nejdříve a Vy jste je obdrželi ještě v tomto roce 2020. Ocenění Vám budou zaslány po sdělení doručovací adresy na e-mail IPApochod@seznam.cz (nezasílejte, prosím, emaily s Vaší adresou na e-mail ipapochod@gmail.com, neboť tento e-mail slouží pouze k zasílání hromadných e-mailů a registraci).

Zbylé finanční prostředky budou po úhradě nutných nákladů doposud realizovaných příprav III. ročníku Nočního IPA pochodu věnovány na účet Domova Větrný mlýn Skalička p.o. – dříve Ústav sociální péče se sídlem Skalička 1, 753 52, Skalička (dle třetího bodu odstavce „Zrušení pochodu“ uvedeného v propozicích III. ročníku Nočního IPA pochodu). O předání finančního daru budeme informovat na našem webu a Facebooku.

Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na konání IV. ročníku Nočního IPA pochodu a VII. ročníku IPA pochodu, které se budou konat ve dnech 11.6. – 12.6.2021 v areálu PS Loučka. My pro Vás připravíme zajímavé trasy a ocenění, Vy nám zachovejte přízeň, budeme se na Vás těšit v lepších časech.

Za organizační tým III. ročníku Nočního IPA pochodu
Mgr. Pavel Chlápek, vedoucí ÚS č. 206 IPA Hranice