Informace k připravovanému III. ročníku Nočního IPA pochodu

Vážení pochodníci.

Jako pořadatelé IPA NOČNÍHO POCHODU 2020, který se má konat v termínu 20.-21.11. 2020, se na Vás obracíme s tím, že intenzivně pracujeme na přípravách této akce. Jak můžeme sledovat, v Česku bude vyhlášen nouzový stav od půlnoci na pondělí 5. října 2020. Trvat by měl jeden měsíc. Dle vyjádření ministra zdravotnictví Romana Prymuly budou opatření mírnější než na jaře. Zvažujeme tedy různá řešení průběhu již III. ročníku IPA NOČNÍHO POCHODU 2020, kdy záštitu na tímto pochodem převzal ministr obrany Lubomír Metnar. Věříme, že v době konání bude většina omezujících opatření zmírněna a rozvolněna, tak abychom mohli za dodržení všech vyhlášených opatření tento pochod uskutečnit. Zkušenosti, které jsme získali v rámci VI. ročníku IPA POCHODU dne 13.6. 2020 nás utvrzují, že i tuto akci zvládneme tak, aby byli všichni účastníci spokojeni a přispějeme v této těžké době k Vaší osobní spokojenosti a pohodě.

V současné době jsme se rozhodli, že nebudeme od 1.10. 2020 navyšovat výši startovného, jak je stanoveno v propozicích, ale zůstává ve výši 550,-Kč.

Můžeme Vám ale garantovat, že pokud nebude možné IPA NOČNÍ POCHOD uskutečnit, zašleme Vám na naše náklady medaili a certifikát. Nebo dle aktuální situace připravíme a projednáme různé varianty účasti, případné změny termínu a dalších možností změn k všeobecné spokojenosti Vás pochodníků, což je pro nás to nejdůležitější.

Mgr. Pavel Chlápek, vedoucí ÚS č. 206 IPA Hranice