Fotografie z V. ročníku IPA pochodu

Dne 16. června 2019 jsme na web doplnili fotografie z V. ročníku IPA pochodu.

Účastníkům nabízíme, že pokud budou chtít některou ze zde zveřejněných fotografií zaslat ve větším rozlišení, tak bude stačit zaslat z jejich registračního e-mailu žádost na adresu admin@ipacz.cz, ve které bude uvedené označení vybraných fotografií (označení fotografie se Vám např. zobrazí v levém dolním rohu prohlížeče, když při prohlížení zvětšených fotografií najedete kurzorem myši na View full size …).

Tato možnost je časově omezena do 31. července 2019 a dále je omezena na maximálně 10 fotografií na jeden e-mail použitý k registraci na V. ročník IPA pochodu.

V případě, že budete chtít stáhnout z našich webových stránek fotografie s Vaší osobou, napište nám na e-mail admin@ipacz.cz, fotografie bude poté na základě Vaší žádosti stažena.

Pro úplnost ještě uvádíme, že valnou většinu zveřejněných fotografií nafotili Marek Lehký a Eliška Lehká, a fotografie nám zaslal i Josef Franc z územní skupiny IPA Prostějov, jehož fotografie naleznete ve spodní části stránky. Děkujeme za jejich práci. 🙂

Fotografie z V. ročníku IPA pochodu najdete v odkazu Foto – 2019 – V. ročník IPA pochodu.