Registrace na V. ročník IPA pochodu

Na webové stránky jsme umístili Podmínky registrace a Propozice pochodu pro V. ročník IPA pochodu. Jak jsme již informovali na našem Facebooku, tak registraci na V. ročník IPA pochodu spustíme 1. února 2019 v 18:00 hod.

Registrační formulář jsme částečně předělali, abychom sjednotili zápisy hodností od účastníků pochodu (týká se to účastníků z České republiky). Na začátku registrace si budete muset zvolit z níže uvedené nabídky.

Na základě Vašeho výběru se Vám zobrazí jedna z níže uvedených nabídek. Ta první je pro účastníky bez hodnosti, účastníky s jinou hodností než jsou uvedené v dalších nabídkách či účastníky z jiného státu než z České republiky.

Druhá nabídka je pro příslušníky policie, vězeňské služby, celní správy a hasiče z České republiky. Pokud zvolíte volbu ve výslužbě, tak Vám bude za hodnost doplněno v. v. (např. nprap. v. v.). Tuto zkratku budete mít uvedenou i na certifikátu.

Třetí nabídka je pro příslušníky Armády ČR, je zde možnost zvolit volbu v aktivní službě, v záloze (zkratka v z. za hodností) a ve výslužbě (zkratka v. v. za hodností).

Další volby jsou již stejné jako u předchozích ročníků. Položky označené červenou hvězdičkou jsou povinné, bez jejich vyplnění nebude možné registrační formulář odeslat. Nejprve vyplníte Vaše osobní údaje.


V dalším okně doplníte kontaktní údaje (tel. číslo, e-mail), délku zvolené trati a v případě, že jdete s neplatícím doprovodem či jste mladší 18 let, nezapomeňte doplnit svůj doprovod do poznámky.

Při zadávání Vaší e-mailové adresy se ujistěte, že jste zadali svou správnou e-mailovou adresu, jinak budou Vaše registrační údaje odeslány na cizí e-mail!


Předposlední okno obsahuje položky určené pro statistické účely, i díky tomuto můžeme každý měsíc zveřejňovat statistiku o přihlášených účastnících na IPA pochod. Za vyplnění těchto hodnot Vám děkujeme.


Poslední okno obsahuje souhlas se zpracováním osobních údajů. Teprve stiskem tlačítka Odeslat zašlete Vámi vyplněné údaje k registraci. Pokud si budete chtít před odesláním zkontrolovat Vámi vyplněné údaje, tak do předchozího okna se přepnete stiskem tlačítka Zpět – to platí pro všechna okna v registračním formuláři.

Podoba některých položek registračního formuláře se může do spuštění registrace ještě částečně změnit.

Na závěr prosíme všechny registrované účastníky, aby si zkontrolovali údaje, které jim přijdou v registračním e-mailu a v případě, že zjistí nějakou nesrovnalost, tak ať nám zašlou opravené údaje na e-mail IPApochod@seznam.cz.