Fotografie ze IV. ročníku IPA pochodu

Dne 13. června 2018 jsme na web doplnili fotografie ze IV. ročníku IPA pochodu.

Účastníkům nabízíme, že pokud budou chtít některou ze zde zveřejněných fotografií zaslat ve větším rozlišení, tak bude stačit zaslat z jejich registračního e-mailu žádost na adresu admin@ipacz.cz, ve které bude uvedené označení vybraných fotografií (označení fotografie se Vám např. zobrazí v levém dolním rohu prohlížeče když najedete kurzorem myši na náhled fotografie). Tuto službu začneme plnit ale až od neděle 17. června 2018, žádosti můžete samozřejmě zasílat dříve.

Tato možnost je časově omezena do 31. července 2018 a dále je omezena na maximálně 10 fotografií na jeden e-mail použitý k registraci na IV. ročník IPA pochodu.

V případě, že budete chtít stáhnout z našich webových stránek fotografie s Vaší osobou, napište nám na e-mail admin@ipacz.cz, fotografie bude poté na základě Vaší žádosti stažena.

Pro úplnost ještě uvádíme, že valnou většinu zveřejněných fotografií nafotili Josef Vérosta a Eliška Lehká, část fotek nafotil Jaromír Zikmund a fotografie nám zaslal i Josef Franc z územní skupiny IPA Prostějov, jehož fotografie naleznete ve spodní části stránky. Všem patří neskonale velký dík. Děkujeme. 🙂

Fotografie ze IV. ročníku IPA pochodu najdete v odkazu Foto – 2018 – IV. ročník IPA pochodu.