Nabídky

Objednávky se přijímají jen do 30. dubna 2018.


Pro účastníky IPA pochodu jsme připravili nabídku triček IPA pochodu (s logem pochodu), polokošil IPA pochodu (s logem pochodu), nášivek IPA pochodu na velcro panel, vlaječek ČR a pro členy IPA jsme opět připravili možnost objednání polokošil IPA.

Tričko IPA pochodu (s logem pochodu) – pánské

Adler tričko Heavy New (gramáž 200 g/m²) – složení 100% bavlna. Cena je stanovena na 205,- Kč. Lze objednat v barevném provedení military nebo světlá khaki.

Tričko IPA pochodu (s logem pochodu) – dámské

Adler tričko dámské Pure (gramáž 150 g/m²) – složení 100% bavlna. Cena je stanovena na 225,- Kč. Lze objednat v barevném provedení limetka nebo šedá.

Polokošile IPA pochodu (s logem pochodu)

Polokošile Pique Polo (gramáž 200 g/m²) – složení 65% bavlna, 35% polyester. Cena je stanovena na 350,- Kč.
Bílá, černá a modrá polokošile je v provedení s barevnými logy (IPA pochod, vlaječka).


Antracitové, pískové a khaki polokošile mají loga (IPA pochod, vlaječka) vyhotovena v odstínech textilu. Do obrázku v katalogu bylo vloženo logo barevné, protože se zde logo v odstínech textilu graficky ztrácelo.

Vlajky jiných států je možno na vyžádání změnit. Informujte se na na e-mailové adrese ipapochod@reklamni-nasivky.cz.

Nášivky IPA pochodu na velcro panel a vlaječky ČR

Nášivky IPA pochodu lze objednat v barevném, zeleném, pískovém nebo černém vyhotovení. Velikost nášivky IPA pochodu je 8 cm. Vlaječky ČR lze objednat také v barevném, zeleném, pískovém nebo černém vyhotovení. Rozměr vlaječky je 8×5 cm. Cena u nášivky IPA pochodu je stanovena na 100,- Kč, cena vlaječky je stanovena na 50,- Kč.

Polokošile IPA (pouze pro členy IPA)

Polokošile Pique Polo (gramáž 200 g/m²) – složení 65% bavlna, 35% polyester. Cena je stanovena na 350,- Kč. Lze objednat v barevném provedení bílá, černá nebo modrá.

Nášivka IPA CZECH SECTION

Cena u velcro nášivky je stanovena na 110,- Kč.

Nášivka „Nápis a číslo“

Cena u těchto velcro nášivek je stanovena na 70,- Kč.

  • Polokošile a trička lze objednat ve velikostech unisex S – XXXL.
  • Vyplněnou závaznou objednávku na formuláři (formulář v angličtině) zašlete nejpozději do 30. dubna 2018 na e-mail ipapochod@reklamni-nasivky.cz.
  • Zahraniční účastníci odešlou formulář v CZK, výrobce Vám následně vystaví fakturu v Eurech a sdělí Vám číslo účtu pro platbu v Eurech.
  • Úhradu v CZK proveďte na účet Fa Pavel Urban č.: 2100523916/2010.
  • Distribuce objednaných polokošil, triček, nášivek IPA pochodu a vlaječek bude probíhat na registraci IPA pochodu.
  • Zde si můžete stáhnout v podobě katalogu kompletní nabídku v JPG (strana 1, strana 2 a strana 3) a tabulku velikostí v JPG.