Fotogalerie z Nočního IPA pochodu a III. ročníku IPA pochodu

Dne 18. června 2017 jsme na web doplnili fotografie z Nočního IPA pochodu a III. ročníku IPA pochodu.

Účastníkům nabízíme, že pokud budou chtít některou ze zde zveřejněných fotografií zaslat ve větším rozlišení, tak bude stačit zaslat z jejich registračního e-mailu žádost na adresu admin@ipacz.cz, ve které bude uvedené označení vybraných fotografií (označení fotografie se Vám zobrazí např. když najedete kurzorem myši na náhled fotografie).

Tato možnost je časově omezena do konce července 2017 a dále je omezena na maximálně 10 fotografií na jeden e-mail použitý k registraci na Noční IPA pochod či III. ročník IPA pochodu.

Jak už bylo napsáno u předchozích ročníků, tak pokud Vám některá fotografie zveřejněná zde na stránkách s Vaší osobou bude nepříjemná, tak nám napište na e-mail IPApochod@seznam.cz nebo admin@ipacz.cz, fotografie bude poté na základě Vaší žádosti stažena.

Pro úplnost ještě uvádíme, že valnou většinu zveřejněných fotografií nafotili Josef Vérosta a Zuzana Koutná. Tímto jim děkujeme. 🙂

Fotogalerii z Nočního IPA pochodu a III. ročníku IPA pochodu najdete v odkazu Fotogalerie 2017.

Ve spodní části stránky naleznete i fotografie od našich účastníků (zatím tam jsou fotografie od Josefa France).

Vzhledem k velkému množství fotografií na odkazované stránce trvá načítání webové stránky delší dobu. Mějte prosím trpělivost.

Nelze přidávat komentáře.