Spuštění registrace k Nočnímu IPA pochodu a III. ročníku IPA pochodu

Jak jsme uvedli již dříve, registrace k IPA pochodům bude spuštěna v 00:00 hod dne 1.1.2017, to za předpokladu, že se nevyskytnou neočekávané technické potíže (vše hlavně závisí na poskytovateli internetového připojení, kterého má administrátor web. stránek 🙂 ).

Níže najdete náhled registračních formulářů. Ti nedočkaví si tak mohou, stejně jako u předchozích ročníků, připravit odpovědi na otázky z registračních formulářů.

Noční IPA pochod


III. ročník IPA pochodu

Oproti předešlým ročníkům jsme upravili registrační formulář tak, aby po odeslání vyplněného registračního formuláře, byla na e-mail, uvedený v registraci, odeslána, automatická odpověď s informacemi, které přihlašovaná osoba zadala při registraci. Jedinou vyjímkou je číslo OP (služebního dokladu), kde bude v případě jeho vyplnění uvedeno zaznamenáno (recorded). Automatický e-mail by jste měli obdržet nejpozději do 15 minut po odeslání registračního formuláře.

Pokud naleznete v zadaných údajích nějaké nesrovnalosti, tak opravu, prosím, zašlete na e-mail IPApochod@seznam.cz, obzvláště se zaměřte na datum narození. Děkujeme.

Kromě Vámi zadaných údajů obdržíte v automatické odpovědi i Vaše startovní číslo a výši částky k úhradě, kterou by jste měli uhradit do 10 kalendářních dnů.

2 komentáře Spuštění registrace k Nočnímu IPA pochodu a III. ročníku IPA pochodu