Poděkování všem zúčastněným na II. ročníku IPA pochodu

Organizátoři II. ročníku IPA pochodu děkují všem účastníkům za jejich účast na včerejším pochodu v Hranicích. Velmi si toho vážíme a jsme velice rádi za ohleduplné a přátelské chování, které se nám dostalo od účastníků pochodu.

II. ročník IPA pochodu by se neuskutečnil bez podpory generálního partnera 7. mechanizované brigády „Dukelská“, Hranice, pomoci Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje, pomoci partnerů Městské policie Hranice a České pochodové ligy, pomoci sponzorů společnosti SSI SCHAFFER s.r.o., Pivovaru ZUBR a.s., společnosti RUDOLF JELÍNEK a.s., společnosti Hanácká kyselka s.r.o., společnosti EMOS, společnosti Sibom Pneu s.r.o., společnosti Meopta – optika s.r.o., společnosti Max Servis s.r.o., ZPMV ČR, společnosti BETA SPEDICE s.r.o., společnosti ŠELA SPORT Přerov, společnosti T.E.Q. Hranice s.r.o. a samozřejmě i pomoci našich pořadatelů.

Spokojenost účastníků a prvotní ohlasy nás budou inspirovat při přípravě III. ročníku, který se uskuteční 10. června 2017. Pokud nám chcete zanechat zprávu k proběhnutému ročníku pochodu, tak můžete využít kontaktní formulář umístěný na našich stránkách nebo naši Facebookovou stránku.

Fotografie z pochodu naleznete nejpozději do 25. června 2016 v odkazu Foto a video.

V příštím roce se zavazujeme připravit opět atraktivní pochod v údolí a kopcích Moravské brány (nebo možná i ve vojenském újezdu Libavá), pochopitelně ale po jiných trasách a těšíme se, že se s mnohými účastníky IPA pochodu opět setkáme.

6 komentářů Poděkování všem zúčastněným na II. ročníku IPA pochodu

 • Mira Luks

  Velké díky všem organizátorům pochodu. Skvěle zvládnuté. Příště pokud to bude jen trochu možné jedu zas. člen IPA Slavonice

  • Aleš Černý

   Za celý organizační tým Vám velice děkuji. Dovolím si Váš komentář uvést i v sekci Napsali o nás.

   S pozdravem

   Aleš Černý
   admin stránek

 • Radek Bureš

  Jako vždy velmi příjemná a přátelská akce, zahrnující nejen úvodní večerní program, vlastní pochod, ale i afterpárty večer. Pořadatelům děkuji za plánování, a realizaci celé jistě náročné akce a těším se zase na příští rok. R.B.

  • Aleš Černý

   Děkujeme za pochvalu. Dovolím si Váš komentář uvést i v sekci Napsali o nás.

   S pozdravem

   Aleš Černý
   admin stránek

 • Václav a Veronika

  Zase jako loňský rok, velice podařená akce, všem veliké díky za úžasně strávený víkend. Už se těšíme na příští rok.
  PS: jen ten tunel byl pro mne (Verča) velkou výzvou 🙂

  Václav a Veronika Chomutov

  • Aleš Černý

   Děkujeme, budeme se taky těšit. Dovolím si Váš komentář uvést i v sekci Napsali o nás.

   S pozdravem

   Aleš Černý
   admin stránek