Fotogalerie z II. ročníku IPA pochodu

Dne 22. června 2016 jsme na web doplnili fotografie z II. ročníku IPA pochodu. Oproti avizovanému plánu jsme si trošku pospíšili, oproti loňsku jsme si trošku pohoršili. 🙂

Jako malou omluvu za delší čekání jsme na web umístili cca o 330 fotografií více než loni a účastníkům nabízíme, že pokud budou chtít některou ze zde zveřejněných fotografií zaslat ve větším rozlišení, tak bude stačit zaslat z jejich registračního e-mailu žádost na adresu admin@ipacz.cz, ve které bude uvedené označení vybraných fotografií (označení fotografie se Vám zobrazí např. když najedete kurzorem myši na náhled fotografie).

Tato možnost je časově omezena do 22. července 2016 a dále je omezena na maximálně 4 fotografie na jeden e-mail použitý k registraci na II. ročník IPA pochodu.

Jak už bylo napsáno u předchozího ročníku, tak pokud Vám některá fotografie zveřejněná zde na stránkách s Vaší osobou bude nepříjemná, tak nám napište na e-mail IPApochod@seznam.cz nebo admin@ipacz.cz, fotografie bude poté na základě Vaší žádosti stažena.

Pro úplnost ještě uvádíme, že valnou většinu zveřejněných fotografií nafotili Pavel Jerry Dragón, Josef Vérosta a svob. Otto Měrka, v pátek chvíli fotil i Aleš Černý. Tímto jim děkujeme. 🙂

Fotogalerii z II. ročníku IPA pochodu najdete v odkazu Fotogalerie 2016.

Nelze přidávat komentáře.