Poděkování všem zúčastněným na I. ročníku IPA pochodu

Organizátoři I. ročníku IPA pochodu děkují všem účastníkům za jejich důvěru a účast na včerejším pochodu v Hranicích. Vážíme si toho a jsme velice rádi za ohleduplné a přátelské chování, které se nám dostalo od účastníků pochodu.

I. ročník IPA pochodu by se neuskutečnil bez podpory generálního partnera 7. mechanizované brigády „Dukelská“, Hranice, pomoci sponzorů Pivovaru ZUBR a.s., společnosti Max Servis s.r.o., společnosti ŠELA SPORT Přerov, společnosti RUDOLF JELÍNEK a.s., ZPMV ČR a pořadatelů.

Spokojenost účastníků a prvotní ohlasy nás budou inspirovat při přípravě II. ročníku. Pokud nám chcete zanechat zprávu k proběhnutému ročníku pochodu, tak můžete využít kontaktní formulář umístěný na našich stránkách.

Fotografie z pochodu naleznete nejpozději do 20. června 2015 v odkazu Fotogalerie.

V příštím roce se zavazujeme připravit opět atraktivní pochod v údolí a kopcích Moravské brány, pochopitelně ale po jiných trasách a těšíme se, že se s mnohými účastníky I. ročníku IPA pochodu opět setkáme.

16 komentářů Poděkování všem zúčastněným na I. ročníku IPA pochodu

 • Radek Bures

  Děkuji organizatorum za přípravu a realizaci cele akce. Konkrétně nelze jmenovitě nevyzdvihnout profesionální organizaci pátečního bowlingu s přátelským uvitanim, vlastni zajištění pochodu včetně balíčku s jídlem a vody na trase, a závěrečné afterparty. Oceňují přátelskou atmosféru a už se tesim na další ročník.

  • Aleš Černý

   Dobrý den pane Bureši,
   za organizační tým Vám velice děkuji. Dovolím si Váš komentář uvést i v sekci Napsali o nás.

   S pozdravem

   Aleš Černý
   admin stránek

 • Martin Šlechta IPA Karlovy Vary

  Ahoj v Hranicích,
  teď jsme dorazili k nám na západ a první naše činnost po příjezdu je, že Vám všem musíme napsat a neskutečně poďekovat a to úplně za vše. Bylo to naprosto perfektně zajiśtěno bez jakékoliv kaňky na kráse. Za mě a další kolegy velké díky a nashledasnou příští rok!

  2x Martin, Vlasta, Petr, Vilda a Honza

  • Aleš Černý

   Ahoj Martine,
   děkuji za slova chvály pro celý organizační tým. Stejně jako předchozí komentář si dovolím tento uvést i v sekci Napsali o nás.

   Ještě jednou díky za pochvalu.

   S pozdravem

   Aleš Černý
   admin stránek

 • Vítek Š.

  Dobrý den,
  na pochodu byly se mnou poprvé děti, které i přes někdy náročnější trať, kdy se musely přelézat stromy, jít po úzké cestičce plné kořenů, přidržovat se stromů vše zvládly a jejich spokojenost vyřizuji. A tuto náročnost vítám, i když jsem sám měl u tohoto pochodu pár „krizovek“ z důvodu zdravotní indispozice. Byly překvapeny, že jim jako 13 – letým, po ukončení pochodu, při předání ocenění byla podána ruka a bylo jim popřáno k zdárnému ukončení pochodu. Věřte, jako otec to dovedu ocenit, sám jsem se zúčastnil již mnoha podobných akcí a není to samozřejmostí.
  Sám za sebe – trať (účastnili jsme se té kratší) byla velmi dobře značena, nebylo kde zabloudit. Lidé na obou kontrolních stanovištích zdravili jako první, byli příjemní, trpěliví i při řadách, které vznikly. Organizační činnost, kterou jsem zaznamenal, byla v pořádku. Děkujeme za balíčky s občerstvením před pochodem.
  Jste všichni profesionálové na svém místě a já chci velmi rád vyjádřit poděkování všem, kdo tento I. ročníku IPA pochodu připravili, organizovali a podíleli se na něm. Děkuji.
  Rádi, bude-li to možné, se zúčastníme II. ročníku.
  Děkuji. Vítek Š.
  P. S. Jen jeden malý, technický, nechci to nazvat problém – modré tašky se sladkostmi, propagačními materiály, které děti obdržely a za které taky moc děkujeme, se během chvilky rozlepily ve sváru u dna a oběma dětem v různém časovém intervalu vše vypadlo na zem. Měl jsem doma náhradní krabičku na medaili, takže vyřešeno. V.

  • Aleš Černý

   Dobrý den,
   Váš komentář si dozajista rádi přečtou všichni členové organizačního a pořadatelského týmu. Zveřejním jej ještě v sekci Napsali o nás, kde se pokusím více rozepsat.

   Děkujeme.

   S pozdravem

   Aleš Černý
   admin stránek

 • Milan Červ

  Také naše parta turisticky založených policejních veteránů a jejich rodinných příslušníků z Pardubického kraje se připojuje s velkým poděkováním za přátelské jednání pořadatelů a celkově skvělou organizaci. Trošku nás sice zarazilo, že parkování v objektu kasáren nikdo nekontroloval a bylo to ponecháno na zodpovědnosti přihlášených, ale i tak – oba palce nahoru. Rádi opět přijedeme. Přejeme mnoho sil do organizování dalšího ročníku.
  Milan, Pavel, Mirka a Tomáš.

  • Aleš Černý

   Dobrý den,
   děkujeme. Vaše zhodnocení i trošku vysvětlující odpověď zveřejním v sekci Napsali o nás.

   Děkujeme.

   S pozdravem

   Aleš Černý
   admin stránek

 • Milan V.

  Zajištění pochodu super, zajištěné počasí super (až moc :)) No a už se těšíme na 2 ročník. Takže děkujeme všem pořadatelům na startu i na trase, přátelům,kamarádům a známým i neznámým za příjemný doprovod po trase a všem přejeme, aby je nohy přestaly bolet co nejdříve. Ahoj Milan a Pavla

  • Aleš Černý

   Dobrý den,
   děkuji Vám za komentář, bohužel počasí poručit ještě neumíme. Budeme na tom usilovně pracovat. 🙂 Stejně jako předchozí komentáře si ten Váš dovolím ještě uvést i v sekci Napsali o nás.

   Děkujeme.

   S pozdravem

   Aleš Černý
   admin stránek

 • Roman

  Dobrý den,

  byl to náš třetí pochod a podle našeho názoru nejlépe značená trasa. Potěšily balíčky s občerstvením, být bez vody v tom počasí, tak cestou uhyneme, i když jsme měli samozřejmě i vlastní, ale moc to potěšilo. Díky špatně zvolenému oděvu mám opruzeninu přes půl stehna, že jsem sotva dolezl, ale to je jen moje chyba. Alespoň si té medaile budu vážit o to víc a hned tak nezapomenu :).

  Děkujeme a třeba zas příště.

  Roman a Hanka

  • Aleš Černý

   Dobrý den,
   pochvalu vyřídím traťovému komisaři, který se značením měl opravdu velkou práci. Stejně jako předchozí komentáře si ten Váš dovolím ještě uvést i v sekci Napsali o nás.

   Děkujeme.

   S pozdravem

   Aleš Černý
   admin stránek

 • Libor Közl

  Dobrý den,
  děkuji za krásný pochod. Perfektní organizace a krásná trasa. Už se s bratrem těšíme na další ročník.

  P.S. Bude možno ještě zakoupit stužku s miniaturou navíc? Když jsme dorazili do cíle, tak už nebyly.

  • Aleš Černý

   Dobrý den,
   děkuji za Vaši pochvalu. Stejně jako předchozí komentáře si i ten Váš dovolím ještě uvést v sekci Napsali o nás, kde upřesním i stužky s miniaturou navíc.

   Děkujeme.

   S pozdravem

   Aleš Černý
   admin stránek

 • Veronika Běloušková

  Zdravím všechny,
  chci jen poděkovat za skvělou akci, která byla zvládnuta na jedničku. Jen je škoda, že se nás zúčastnilo tak málo sobotního večerního posezení, které bylo taktéž super :-). Ještě jednou všem VELIKÉ díky a těšíme se za rok :-).
  Václav a Veronika Bělouškovi Chomutov

  • Aleš Černý

   Děkujeme, únava asi zapracovala na všech zúčastněných, proto do konce vydrželi jen ti nejotrlejší. 🙂 Dovolím si ještě uvést Váš příspěvek v sekci Napsali o nás.

   S pozdravem

   Aleš Černý
   admin stránek