Připomenutí možnosti objednání polokošil IPA

Připomínáme všem účastníkům IPA pochodu z řad členů IPA, že si lze u pořadatelů IPA pochodu objednat polokošile s barevnou výšivkou loga IPA na levé straně prsou (velikost výšivky 80mm) a barevnou výšivkou vlajky ČR na levém rukávu.

Objednávky lze uskutečnit pouze do 15.5.2015.


Pozn. Vlaječka ČR bude vyšita na levém rukávu (ne na pravém, jak je znázorněno).

Bližší informace naleznete v odkazu Polokošile IPA.

2 komentáře Připomenutí možnosti objednání polokošil IPA

 • Ivan Dubec

  Dobrý den,
  předně děkuji za velmi příjemnou akci s výborným zajištěním. Obracím se na vás s dotazem – bohužel na mně a kolegu po příchodu již nezbyla polokošile a tak jsem se domlouval s jedním z pořadatelů na dodatečném objednání. Je možné si objednat 2 ks polokošile v modré barvě? Jednalo by se o velikosti M a XXL.
  Současně bych si rád objednal 1x stužku s miniaturou do nosiče stužek – také na mně nezbyla.

  S poděkováním Ivan Dubec
  vedoucí Oddělení prevence Městské policie Hradec Králové

  • Aleš Černý

   Dobrý den pane Dubče,
   prověřovali jsme objednávky polokošilí s výšivkou loga IPA, které si mohl každý člen IPA objednat do 15.5.2015 na webu pochodu (viz. odkaz Polokošile IPA).
   Bohužel ani při opakovaném prohlížení doručených objednávek jsme Vaše jméno nenašli. Prosím o opětovné přeposlání Vaší objednávky. Nabídka byla časově omezena a určena pouze pro členy IPA.

   Stužek (navíc) do nosiče stužek bylo vyrobeno 100 kusů. Ani do budoucna nebudeme nechávat vyrábět „druhou“ stužku v počtu registrovaných účastníků. Zvážíme však možnost objednávky stužky navíc již v registraci na II. ročník.

   S pozdravem

   Aleš Černý
   admin stránek